İŞYURLARI DAİRE BAŞKANINDAN ANTALYA’DA BULUNAN İŞYURDUNA AİT TESİSLERE ZİYARET
 644
İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Murat ATAN, 18 Aralık 2018 tarihinde Antalya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünün işletmesini yaptığı misafirhane ve restoranı ziyaret etti.
 
İşletmelerde incelemelerde bulunan Daire Başkanı Murat Atan’a, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İNAL ve Kurum Müdürü Mehmet ÖZER eşlik etti.
Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Binasında bulunan İşyurtları tarafından 2018 yılında yapılan misafirhanenin odaları, lobi alanları ve resepsiyon kısmı son derece ferah ve modern bir tasarıma sahip. Misafirhane, her biri 23 m²lik 8 adet standart oda ile her biri 28 m²lik 2 adet süit olmak üzere toplam 10 oda ve 16 yatak kapasitesiyle hizmet vermekte.
 
Tesisin restoran kısmı ise toplam 450 m2 büyüklüğünde olup, yaklaşık olarak 250 kişi kapasiteli olarak planlanmış.  Restaurant kısmı çok amaçlı bir salon olarak dizayn edildiğiniden burada, toplu etkinlikler, veda yemekleri, toplantı, seminer, anma günleri, gerektiğinde nişan ve düğün merasimleri de yapılabiliyor.

 

Fotoğraf Galerisi

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı | 2018