İŞYURTLARI KURUMU ANKARA ÜRÜN VE EL SANATLARI FUARI 13 EYLÜL 2018 TARİHİNDE AÇILIYOR
 5025

İŞYURTLARI KURUMU ANKARA ÜRÜN VE EL SANATLARI FUARI 13 EYLÜL 2018 TARİHİNDE AÇILIYOR

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları İle Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından ceza infaz kurumlarında bulunan tutuklu ve hükümlülere yönelik mesleki eğitim çalışmaları sonunda ortaya konulan  ürünlerin sergileneceği ve satışının yapılacağı “Ürün ve El Sanatları Fuarı” 13-19 Eylül 2018 tarihlerinde Ankara’da açılıyor.

Türkiye genelinde 87 işyurdu müdürlüğünde üretilen mobilyadan tekstile, hediyelik eşyadan gıdaya kadar yüzlerce çeşit ürünün bulunacağı ve yaklaşık 250 personelin görev alacağı fuar Ankara Adliyesi Yanında bulunan alanda belirtilen tarihler arasında Ankaralıların beğenisine sunulacak.

Ürünlerin sergilendiği stantlar; afiş, branda, broşür vb. görsel tanıtım materyali; aydınlatma, organizasyon, nakliye gibi tüm iş ve işlemlerin İşyurtları Kurumu öz kaynaklarıyla yerine getirileceği Fuarın açılışında; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Denizli Personel Eğitim Merkezi Halk Oyunları topluluğu tarafından gösteri gerçekleştirilecek, ayrıca “Grup CTE” tarafından fuar boyunca konserler verilecektir.

Fotoğraf Galerisi

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı | 2018