İŞYURTLARI KURUMUNDAN ÜNİVERSİTEYE SAĞLIK VE VİTAMİN TRANSFERİ
 671
Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu Antalya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından Akdeniz Üniversitesi Kampüsünde işletilecek olan “Vitamin Kafe”  21/11/2018 tarihinde açıldı.

İşyurdu müdürlüğünce sağlıklı ve güvenilir koşullarda üretilen meyve sularının ve diğer gıda maddelerinin sunulacağı Vitamin Cafe’nin açılışına Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Çiftci, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Yaşar, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Rıza Can, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan Özdemir, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, İl Jandarma Komutanı Tuğ. Gn. Tekin Aktemur, İl Emniyet Müdür Vekili Mehmet Murat Ulucan, Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Mehmet Karakaya ve Hayrettin Tızlak; Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Mehdi Özçoban, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Özer ile kurum personeli ve üniversite öğrencileri katıldı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal’ın bir konuşma da yaptığı açılışın ardından heyet işletmede incelemelerde bulundu ve yerinde bilgi aldı.

 

Fotoğraf Galerisi

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı | 2018