İşyurtları Kurumu Muhasebe Birim Sorumluları V. Değerlendirme Toplantısı 27-30 Mart 2017 Tarihleri Arasında Antalya'da Yapılacak

Başkanlık15 Mart 2017 Çarşamba

İşyurtları Kurumu Muhasebe Birim Sorumluları V. Değerlendirme Toplantısı 27-30 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya'da yapılacak. Toplantıya 277 ceza infaz kurumu işyurdu müdürlüğünden 277 muhasebe birim sorumlusu katılacaktır.

Üç gün sürecek değerlendirme toplantısında; 2016 yılında yapılan çalışmalar, 2017 yılında gerçekleştirilecek faaliyetler, kamu kurumları ve özel sektörle yapılan işbirlikleri, başta "İşyurtları Satış Sistemi" olmak üzere işyurtları kurumu tarafından yazılımı tamamlanan programların kullanımı, işyurtları kurumu elektronik satış sistemi, ihale işlemleri, maliyet hesapları, faaliyet geçecek yeni tesisler ve yeni açılacak iş kolları ile yeni yapılacak yatırımlar değerlendirilecektir.

Toplantıda eğitimlere; üniversitelerden öğretim görevlileri, Maliye Bakanlığından ve Kamu İhale Kurumundan uzmanlar ile kişisel gelişim uzmanları eğitici olarak katılacaktır.