Ceza İnfaz Kurumu Birinci Müdürleri Vıı. Değerlendirme Toplantısı 2-4 Mayıs 2017 Tarihleri Arasında Yapıldı

Başkanlık4 Mayıs 2017 Perşembe

Ceza İnfaz Kurumu Birinci Müdürleri VII. Değerlendirme Toplantısı 2-4 Mayıs 2017 tarihleri arasında İzmir Çeşme'de yapıldı.

Ceza infaz kurumlarında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla 2011 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilen "Ceza İnfaz Kurumu Müdürleri Değerlendirme Toplantısı"nın açılış konuşmalarını Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM ile İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mustafa DOĞRU yaptı.

Toplantıya; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Sayın Cengiz ÖNER, Sayın Yılmaz ÇİFTÇİ ve Sayın Fatih BELVİRANLI, Daire Başkanları Sayın Hasan AKÇEVİZ, Sayın Fatih GÜNGÖR Sayın Barış ÖNER ve Sayın Serdar SEZER, İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Sayın Vehbi Kadri KAMER, İzmir Adalet Komisyon Başkanı İbrahim KORKMAZ, İzmir Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Ali TELLİ, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Sayın Turhan EĞLENOĞLU, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Kazım ARABOĞLU, Çeşme Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Aşkın YEĞİN ve ceza infaz kurumu müdürleri katıldı.