İşyurtları Kurumunca Bu Yıl Üretimine Başlanan Stor Ve Zebra Perdeler Kamu Kurumları Tarafından Büyük Bir Beğeniyle Karşılanıyor

Başkanlık14 Ağustos 2015 Cuma

İşyurtları kurumu üretim yelpazesini genişleterek; gerek ceza infaz kurumlarının gerek Adalet Saraylarının gerekse diğer kamu kurumlarının ihtiyacı olan “stor ve zebra perde” üretimine 2015 yılında başladı. İzmir 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda oluşturulan üç ayrı perde atölyesinde üretim çalışmaları devam eden stor ve zebra perdeler gerek estetik görüntüsü gerekse ekonomik fiyatıyla kamu kurumları tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmakta ve talep görmektedir.

Bugüne kadar; Acıpayam, Burdur, İstanbul Gaziosmanpaşa ve Soma Adalet Sarayları ile Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi, Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, Edirne Devlet Hastanesi, İzmir Karabağlar Kız Teknik Lisesi başta olmak üzere farklı kamu kurumlarına toplam 14.054 metrekare zebra perde üretimi tamamlanmıştır. Yine Adalet Bakanlığı Ek Binası için üretimi tamamlanan 4.050 metrekarelik zebra perdenin montaj işleri devam etmektedir.