Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım Manisa Ve Menemen Ceza İnfaz Kurumlarından İncelemelerde Bulundu

Başkanlık26 Ocak 2016 Salı

Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım, 11.01.2016 tarihinde Manisa M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Menemen R Tipi, Menemen T Tipi ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarında eğitim ve işyurdu çalışmaları hakkında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca Manisa Adalet Sarayında İşyurtları Kurumunun 45’inci Satış Mağazasının açılışına katıldı. Genel Müdür Yıldırım’a incelemeleri sırasında İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Vehbi Kadri Kamer refakat etti.

Ceza ve Tefkivevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım Manisa E Tipi Kapalı Ceza infaz Kurumunu ziyaret ederek hükümlü ve tutukluların eğitim çalışmaları ile çini ve halı atölyelerinde gerçekleştirilen mesleki eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı, ayrıca Manisa Adalet Sarayında Ceza İnfaz Kurumları İşyurtlarında üretilen ürünlerin teşhirinin ve satışının yapılacağı İşyurtları Kurumu Satış Mağazasının açılışına katıldı. Açışta Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, avukatlar, ceza infaz kurumları personeli ile adalet personeli hazır bulundu.