HABERLER

27 KAS

Ceza İnfaz Kurumları Ve Tutukevleri İşyurtları Kurumu “muhasebe İşlemleri Ve Mali Konuları” Değerlendirme Semineri Yapıldı.

Başkanlık 27 Kasım 2015 Cuma

Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İşyurtları Kurumu “Muhasebe İşlemleri ve Mali Konuları” Değerlendirme Semineri 23-26 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Seminere ceza infaz kurumlarında görev yapan 254 sayman katıldı. Seminere; Maliye Bakanlığında ve Adalet Bakanlığında görevli uzmanlar tarafından muhasebe işlemleri, iş güvenliği, yatırım fizibilite çalışmaları, SAY 2000 Muhasebe Sistemi, kamu kurumları ile yapılan protokoller, özel sektör işbirliği çalışmaları ve sigorta işlemleri konularında eğitim verildi.

Devamını Oku
23 KAS

Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunda İncelemelerde Bulundu.

Başkanlık 23 Kasım 2015 Pazartesi

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunda incelemelerde bulundu. Genel Müdür Yıldırıma; İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Vehbi Kadri Kamer, İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Fatih Öztürk, Foça Cumhuriyet Başsavcısı Ali Öztürk ve İzmir Cumhuriyet Savcısı Güneş Okur eşlik etti.

Devamını Oku
23 KAS

İşyurtları Kurumu Tarafından “serbest Gezen Tavuk Yumurtası” Üretimine Başlandı.

Başkanlık 23 Kasım 2015 Pazartesi

İşyurtları Kurumu tarafından Dalaman Açık Ceza İnfaz Kurumunda bu yıl inşaatına başlanan “Serbest Gezen Yumurta Tavukçuluğu” tesislerinin yapımı tamamlanarak hizmete girdi. 1500 tavuk kapasiteli tesis; 320 m² kümes alanı ile 6.000 m² açık gezinti alanından oluşmaktadır. Günlük 1.400 yumurtanın üretileceği tesisin kapasitesi önümüzdeki yıl arttırılacak olup, tesiste üretilen yumurtalar İşyurtları Kurumunun Satış Mağazalarında satışa sunulacaktır.

Devamını Oku
17 KAS

İşyurtları Kurumu Tarafından İlk İhracat Gerçekleştirildi

Başkanlık 17 Kasım 2015 Salı

Denizli Bozkurt Kadın Açık Ceza Kurumu tarafından “Mogadişu Somali Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi” arasında yapılan görüşmeler sonucunda; 5.000 tek kullanımlık nevresim takımı, 15.000 tek kullanımlık çarşaf, 15.000 tek kullanımlık yastık kılıfı, 100 adet tek kullanımlık terlik alımı konusunda anlaşma sağlanmış, üretimi tamamlanan sağlık tekstil ürünleri 12 Kasım 2015 tarihinde Somali’ye gönderilmiştir.

Devamını Oku

Hızlı Menü