HABERLER

30 ARA

11. Geleneksel İşyurtları Fuarı Ankara’ Da Açıldı

Başkanlık 30 Aralık 2014 Salı

Ankara’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve hükümlülerin el emeği göz nuru ürünlerinin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu “11. Ürün ve El Sanatları Fuarı” bu yıl kapılarını Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) açtı. Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen fuarın açılışı, 25 Aralık 2014 tarihinde yapıldı.

Devamını Oku
18 ARA

Mali Uygulamalar, Mevzuat Ve İşyurdu Çalışmaları Hakkında Saymanlara Alanında Her Biri Uzman Eğiticiler Tarafından Eğitim Verildi

Başkanlık 18 Aralık 2014 Perşembe

24 Kasım- 3 Ocak 2014 tarihleri arasında, ceza infaz kurumları ve personel eğitim merkezlerinin saymanlık biriminde çalışan 550 personele mali uygulamalar, mevzuat, kamu ihale uygulamaları ve işyurdu çalışmaları hakkında Maliye Bakanlığı, Sayıştay, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Kontrolörler Kurulu Başkanlığı ile Adalet Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında görevli uzmanlar tarafından hem teorik hem uygulamalı eğitim verildi.

Devamını Oku
15 ARA

Kırgızistan Heyeti İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığını Ziyaret Etti

Başkanlık 15 Aralık 2014 Pazartesi

Kırgızistan İnfaz Hizmetleri Başkanı Sovetbek ARBAEV, Rejim ve Denetim Bölüm Başkanı Rysbek SHAMYRKANOV, Hukuk ve Uluslararası İşbirliği Dairesi Uluslararası Bölüm Başkanı Yarbay Ofeliya ABYSHEVA, Ceza ve İnfaz Müfettişliği Daire Başkan Yardımcısı Aigul KATKELDİEVA, Uluslararası Bölüm Müfettişi Abdimitalib SHAİPOV ve 47 nolu Cezaevi Müdürü Avas KARİMOV'dan bir heyet İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığını ziyaret etti.

Devamını Oku

Hızlı Menü