HABERLER

30 ARA

Birleşmiş Milletler’in “aşırı Şiddet İçeren Suçları İşleyen Hükümlü Ve Tutukluların Yönetimine Ve Ceza İnfaz Kurumlarında Şiddetin Radikalleşmesini Önlenmesine” Yönelik Uzmanlar Toplantısı Viyana’da Yapıldı.

Başkanlık 30 Aralık 2015 Çarşamba

16-18 Aralık 2015 tarihleri arasında Viyana’da Birleşmiş Milletler’in “Aşırı Şiddet İçeren Suçları İşleyen Hükümlü ve Tutukluların Yönetimine ve Ceza İnfaz Kurumlarında Şiddetin Radikalleşmesini Önlenmesine” Yönelik Uzmanlar Toplantısı gerçekleştirildi.

Devamını Oku
30 ARA

Somali Ceza İnfaz Kurumları Genel Müdürlüğü İle İşbiliği Çalışmaları Başladı

Başkanlık 30 Aralık 2015 Çarşamba

Somali Ceza İnfaz Kurumları ile başta işyurtları olmak üzere eğitim ve personel eğitim konularında işbirliğinin yapılması amacıyla Somali Ceza İnfaz Kurumları Genel Müdürü Sayın Basir M. Jama ile Somali’nin Türkiye Büyük Elçisi Sayın H.E. Abdullahi Mohamed Ali Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Devamını Oku
30 ARA

Ceza İnfaz Kurumlarına Birinci Müdür Olarak Atanan Yöneticilere Yönelik “vizyoner Liderlik Eğitimi” Düzenlendi.

Başkanlık 30 Aralık 2015 Çarşamba

Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara Eğitim Merkezinde ceza infaz kurumlarına birinci müdür olarak atanan personele yönelik 14-18 Aralık 2015 tarihleri arasında “Vizyoner Liderlik Eğitimi” düzenlendi. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım tarafından açılışı konuşması yapılan eğitime otuz ceza infaz kurumu birinci müdürü katıldı.

Devamını Oku
10 ARA

Türkiye’de Denetimli Serbestlik 10. Yıl Sempozyumu “uluslararası Yaklaşımlar” İstanbulda Yapıldı

Başkanlık 10 Aralık 2015 Perşembe

8-10 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul’da Türkiye’de Denetimli Serbestlik 10. Yıl Sempozyumu “Uluslararası Yaklaşımlar” gerçekleştirildi. Sempozyumun açılış konuşmaları; Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İpek, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Adem Sözüer, CEP Üyesi Sayın Gerry Mcnally ve EUROPIRIS Üyesi Sayın Zivile Mikenaite tarafından yapıldı.

Devamını Oku

Hızlı Menü