HABERLER

28 ARA

İşyurtları Kurumu Fuar Sorumluları 6. Hizmet İçi Eğitim Programı Antalya'da Başladı

Başkanlık 28 Aralık 2017 Perşembe

Ceza İnfaz Kurumları İle Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Antalya Eğitim ve Sosyal Tesislerinde fuar personeline yönelik hizmet içi eğitim gerçekleştirildi. 25 - 29 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitime İşyurtları Ürün ve El Sanatları fuarlarında görev alacak 300 personel katıldı.

Devamını Oku
21 ARA

Narman Süt İşleme Tesisi Üretime Devam Ediyor

Başkanlık 21 Aralık 2017 Perşembe

Erzurum İli Narman ilçesinde faaliyet gösteren ve günlük 12000 litre kapasiteye sahip Narman Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü süt işleme tesisinde sağlıklı koşullarda ve bölgenin coğrafi özellikleri sayesinde yüksek besin değeri içeren süt ve süt ürünleri üretilmektedir.

Devamını Oku
19 ARA

İşyurtları Kurumu Tarafından Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının İhtiyacı Olan İç Ve Dış Mekan Tabela İmalatı Gerçekleştiriliyor

Başkanlık 19 Aralık 2017 Salı

İşyurtları Kurumunca Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne kurulan tabela atölyesinde meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerini geliştirilmesi amacıyla iç ve dış mekan tabela imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Devamını Oku
14 ARA

İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığında tanışma Kahvaltısı

Başkanlık 14 Aralık 2017 Perşembe

İşyurtları Kurumu tarafından 14 Aralık 2017 tarihinde düzenlenen tanışma kahvaltısına Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Selahaddin MENTEŞ, Müsteşar Yardımcısı Sayın Cengiz ÖNER, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Şaban YILMAZ, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Sayın Erdal DEMİR , İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Sayın Murat ATAN, İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Sayın Mehmet DOĞAN ve İşyurtları Kurumu personelleri katılmıştır.

Devamını Oku

Hızlı Menü