HABERLER

23 ŞUB

Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Alpaslan Azapağası İşyurtları Kurumu Ankara Adalet Sarayı Sosyal Tesislerini Ziyaret Etti

Başkanlık 23 Şubat 2017 Perşembe

22 Şubat 2017 tarihinde Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Alpaslan AZAPAĞASI, Teknik İşler Dairesi Başkanı Erdoğan BÖCEK, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkan Yardımcısı Tahsin MUTLU, Strateji Geliştirme Başkanlığı Daire Başkanı Bülent KAYAŞ İşyurtları Kurumu Ankara Adalet Sarayı Sosyal Tesislerini ziyaret etti.

Devamını Oku
22 ŞUB

İşyurtları Kurumunca Adalar Adalet Sarayının Onarımı Yapılıyor

Başkanlık 22 Şubat 2017 Çarşamba

İşyurtları Kurumunca Adalar Adalet Sarayının onarımına başlandı. Meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerinin geliştirilmesi amacıyla İstanbul Büyükada Adalar Adalet Sarayı olarak kullanılacak 2.390 metrekare genişliğinde üç katlı binanın iç ve dış binanın boyası, ahşap döşemelerinin değişimi, ıslah zeminlerin onarımı, çatının değişimi ve elektrik tesisatının onarımı, dış mekan düzenlemeleri yapılacaktır.

Devamını Oku
20 ŞUB

Adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaret Etti

Başkanlık 20 Şubat 2017 Pazartesi

17 Şubat 2017 tarihinde Adalet Bakanımız Sayın Bekir BOZDAĞ Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret ederek, hükümlülere verilen meslek edindirme çalışmaları hakkında bilgi aldı. Adalet Bakanımız Sayın Bekir BOZDAĞ'a ziyareti sırasında Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Sayın Burhanettin ESER ve Cengiz ÖNER eşlik etti.

Devamını Oku

Hızlı Menü