HABERLER

22 ŞUB

İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı İle Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası Arasında Gelişen Sektörlerde Hükümlü Ve Tutuklulara Meslek Edindirme Projesi Kapsamında “ Tıbbi Cihaz Satış, Reklam Ve Tanıtım Sertifika Programı ” İmza Töreni Gerçekleştirildi.

Başkanlık 22 Şubat 2018 Perşembe

İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı tarafından hükümlülerin mesleki eğitimi konusunda “İstihdama Yönelik Eğitim Seferberliği” kapsamında önemli bir çalışma daha başlatılmıştır. 22 Şubat 2018 Perşembe günü saat 12.30 da tıbbi cihaz sektörünün ihtiyaç duyduğu sertifikalı personelin yetiştirilmesi için iş birliği protokolü imzalandı.

Devamını Oku
9 ŞUB

İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı Tarafından Basımı Yapılan Ceza Muhakemesi Hukukunda Uzlaştırma Eğitim Kitabı 13/02/2018 Tarihinden İtibaren Satışa Sunulacaktır.

Başkanlık 9 Şubat 2018 Cuma

Uzlaştırmacı adayları ile uzlaştırmacılara yol göstermesi ve uzlaştırma alanında mevcut bilgi birikimine katkı sağlaması amacıyla İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı tarafından basımı yapılan Ceza Muhakemesi Hukukunda Uzlaştırma Eğitim Kitabı 13/02/2018 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır.

Devamını Oku

Hızlı Menü