HABERLER

21 MAR

Kosova Cezaevleri Genel Müdürü Sayın Sokol Zogaj Ve Beraberindeki Heyet İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığını Ziyaret Etti.

Başkanlık 21 Mart 2016 Pazartesi

16/03/2016 tarihinde Kosova Cezaevleri Genel Müdürü Sayın Sokol ZOGAJ, Kosova Adalet Bakanlığı Bakan Danışmanı Sayın Muharrem MAHMUTAJ, Kosova Adalet Bakanlığı Maliye Müdürü Sayın Ramadan BYTYQI, Priştine Gözaltı Merkezi Müdürü Sayın Isuf IBERDEMAJ, Güvenlik Müdürü Sayın Burim BULESHKAJ, Kosova Cezaevi Yönetim Müdürü Sayın Bejtush UKA, Cezaevi Program Sorumlusu Sayın Tefta BYTYQI, Kosova Cezaevi Hizmetleri Hukuk Sorumlusu Sayın Heset MORINA ve Cezaevi Üst Yöneticisi Sayın Viladimir NICICI İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığını ziyaret etti.

Devamını Oku
21 MAR

İşyurtları Daire Başkanlığında Yapılan Toplantıda Deri Ürünleri Ve Ayakkabı Üretim Çalışmaları Değerlendirildi

Başkanlık 21 Mart 2016 Pazartesi

18 Mart 2016 tarihinde İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığında Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu, Kütahya Açık Ceza İnfaz Kurumu, Amasya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Konya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Uşak E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Birinci Müdürleri, Saymanları ve Atölye Şeflerinin katılımı ile deri ürünleri ve ayakkabı üretim çalışmaları değerlendirildi.

Devamını Oku
9 MAR

Newyork'ta Bulunan Birleşmiş Milletler Merkezinde Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz Yıldırım Ceza İnfaz Sisteminde Gerçekleştirilen Reform Çalışmaları Konusunda Konuşma Yaptı.

Başkanlık 9 Mart 2016 Çarşamba

1 Mart 2016 tarihinde Birleşmiş Milletlerin Newyork'ta bulunan merkezinde ceza infaz kurumlarında gerçekleştirilen reform çalışmaları ile ilgili ulusal uygulamalar ve tecrübelerin paylaşılması konusunda gerçekleştirilen Panelde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM konuşma yaptı. Modaratörlüğünün Birleşmiş Milletler Uyuşturucu ve Suç Ofisi Direktörü Sayın Simone MONASEBİAN tarafından gerçekleştirilen Panele İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Sayın Vehbi Kadri Kamer, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ferhat Kapıcı, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Akif Celalettin Şimşek ve Birleşmiş Milletler Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Adalet Müşaviri Sayın Muhammed Üzeyir KARABIYIK katıldı.

Devamını Oku

Hızlı Menü