HABERLER

30 MAR

İşyurtları Kurumu Daire Başkanından Akdeniz Bölgesinde Bulunan işyurdu Müdürlüklerine Ziyaret

Başkanlık 30 Mart 2018 Cuma

Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Murat Atan ve Tetkik Hâkimi Mehmet Doğan Toprakkale, Adana, Kırıkhan, Tarsus ve Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlükleri ile İskenderun M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünü ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Devamını Oku
23 MAR

2018 Yılının İlk İşyurtları Fuarı Adana’da Düzenlendi

Başkanlık 23 Mart 2018 Cuma

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen ‘İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı’ 22 Mart 2018 tarihinde Adana’da açıldı. Bu fuarla Türkiye genelinde hizmet veren 66 Ceza İnfaz Kurumundaki atölyelerde hükümlü ve tutuklular tarafından üretilen ürün ve el sanatları Adanalıların beğenisine sunuldu.

Devamını Oku
23 MAR

İşyurtları “ İstanbul Jewelry Show ” Fuarında

Başkanlık 23 Mart 2018 Cuma

22-25 Mart 2018 tarihleri arasında CNR (İstanbul Fuar Merkezi)’de gerçekleşen “İstanbul Jewelry Show” adlı fuara Kütahya E Tipi, Bolu T Tipi, Sincan 2 No’lu L Tipi ve Oltu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlükleri ve İşyurtları Kurumunu temsilen Tetkik Hâkimi Murat Ünlü katıldı.

Devamını Oku
1 MAR

Sayıştay Başkanı, Adalet Bakan Yardımcısı Ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı İle Beraberindeki Heyet Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaret Etti

Başkanlık 1 Mart 2018 Perşembe

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet BAŞ, Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş ile beraberindeki heyet İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı ev sahipliğinde 28 Şubat 2018 tarihinde Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Devamını Oku

Hızlı Menü