HABERLER

27 NİS

Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu 25 Farklı İşyurdu Çalışması İle Ülkemizin Önemli Bir Meslek Eğitim Merkezi Olarak Çalışmalarına Devam Ediyor

Başkanlık 27 Nisan 2016 Çarşamba

Meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması, meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerinin korunup geliştirilmesi amacıyla çalışmalarını sürdüren işyurtları kurumunca çok farklı alanlarda meslek eğitim faaliyetleri planlanmakta, teorik ve pratik eğitimler verilmektedir. Bu kapsamda Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu 25 farklı işyurdu çalışması ile meslek eğitim merkezi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumunda sürdürülen işyurdu çalışmaları hakkında bilgi almak üzere İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Vehbi Kadri Kamer ile İstanbul Anadolu Adliyesi Cumhuriyet Başsavcı Vekili Uğur Seçkin 25 Nisan 2016 tarihinde kurumu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Devamını Oku
19 NİS

Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal Uçar İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığını Ziyaret Etti

Başkanlık 19 Nisan 2016 Salı

19 Nisan 2016 tarihinde Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal UÇAR İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaret sırasında İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Vehbi Kadri KAMER tarafından Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal Uçar'a ceza infaz kurumlarında sürdürülen işyurdu çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Devamını Oku

Hızlı Menü