HABERLER

28 NİS

İşyurtları Kurumunca Mezarlıkların Çevre Düzenlemesi Ve Bakımı Yapılıyor

Başkanlık 28 Nisan 2017 Cuma

İşyurtları Kurumunca belediyelerle yapılan protokollerle mezarlıkların çevre düzenlenmesi, bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Bu kapsamda; uzmanlar tarafından hazırlanan proje kapsamında; mezarlıkların çevre ihata duvarları ve yolları onarılmakta, ağaçların budaması ve bakımı yapılmakta, ot temizliği gerçekleştirilmekte, parke taşı döşenmekte, aydınlatmaları yapılmakta, tabela ve yönlendirme levhaları yenilenmektedir.

Devamını Oku
27 NİS

İşyurtları Kurumunca 2017 Yılının Üçüncü Fuarı İzmir'de Yapılacaktır

Başkanlık 27 Nisan 2017 Perşembe

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen “12'inci İzmir Ürün ve El Sanatları Fuarı”nın açılışı 20 Mayıs 2017 tarihinde saat 10'da İzmir Bostanlı Sahil Yolunda (Çarşamba Pazarı Karşısı) yapılacaktır. Fuar 20-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında açık kalacak ve saat 10.00-19.00 arası ziyaret edilebilecektir.

Devamını Oku
25 NİS

Danıştay Başkanı Sayın Zerrin Güngör Ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İpek Tarafından İşyurtları Kurumu Danıştay Satış Mağazasının Açılışı Yapıldı

Başkanlık 25 Nisan 2017 Salı

19 Nisan 2017 tarihinde Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK tarafından "İşyurtları Kurumu Danıştay Satış Mağazasının" açılışı yapıldı. Açılışa; Danıştay Başsavcısı Sayın Halil YILMAZ, Danıştay Genel Sekreteri Sayın Abdurrahman GENÇBAY ile Danıştay Daire Başkanları, Üyeler, hakimler ve personel katıldı.

Devamını Oku

Hızlı Menü