HABERLER

28 HAZ

İşyurtları Kurumunca Elazığ Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne İleri Teknoloji Toner Dolum Tesisi Kuruldu

Başkanlık 28 Haziran 2017 Çarşamba

İşyurtları Kurumunca meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerinin geliştirilmesi amacıyla 180'den fazla işkolunda devam eden meslek edindirme çalışmalarına kapsamında Elazığ Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne ileri teknoloji "Toner Dolum Tesisi" kuruldu.

Devamını Oku
23 HAZ

İşyurtları Kurumu Led Aydınlatma Sektöründe Marka Oldu

Başkanlık 23 Haziran 2017 Cuma

Meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerini geliştirilmesi amacıyla İşyurtları Kurumunca İskenderun M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne kurulan "Led Aydınlatma Ürünleri Üretim Tesisinde" üretilen aydınlatma ürünleri aydınlatma sektöründe kalitesi, uzun kullanım ömrü, düşük enerji tüketimi ve farklı renk kombinasyonları ile aranan bir marka oldu.

Devamını Oku
22 HAZ

İşyurtları Kurumu Tarafından Açılan Atölyelerde Gümüş Sanatla Buluştu

Başkanlık 22 Haziran 2017 Perşembe

İşyurtları Kurumu tarafından meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerinin geliştirilmesi amacıyla Midyat M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu, Diyarbakır E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Ankara 2 Nolu L Tipi Ceza İnfaz Kurumu, İzmir 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Balıkesir L Tipi Ceza İnfaz Kurumunda kurulan gümüş işleme atölyelerinde "Gümüş Takı İşleme Eğitimleri" verilmektedir.

Devamını Oku
20 HAZ

İşyurtları Kurumunca Tarımsal Üretimde Yeni Bir Proje Uygulamaya Geçirildi: Topraksız Tarım

Başkanlık 20 Haziran 2017 Salı

İşyurtları Kurumunca tarımsal üretimde üniversiteler ile işbirliği yapılarak "topraksız tarım" uygulaması ile yeni bir proje uygulamaya konuldu. Isparta Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne kurulan her biri 390 metrekare olan üç ayrı topraksız tarım uygulamalarının yapıldığı seralarda salatalık, domates ve çilek üretimine başlandı.

Devamını Oku

Hızlı Menü