HABERLER

24 AĞU

İşyurtları Kurumunca Bisiklet Üretimine Başlandı

Başkanlık 24 Ağustos 2017 Perşembe

İşyurtları Kurumunca; meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerini geliştirilmesi amacıyla Gümüşhacıköy Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne kurulan tesisle bisiklet üretime başlandı.

Devamını Oku
23 AĞU

İşyurtları Kurumunca Karaman M Tipi Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda Kurulan Atölyede Ahşap Sanatla Buluşuyor

Başkanlık 23 Ağustos 2017 Çarşamba

İşyurtları Kurumunca Karaman M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda kurulan atölyede; meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlerin var olan mesleklerini geliştirmesi amacıyla ahşap oyma teknolojileri konusunda eğitim verilmektedir. Atölyede meslek eğitim uzmanlarının rehberliğinde; ahşap ürünlerin çeşitleri ve özellikleri, ahşabı şekillendirmede kullanılan aletler ve bunların kullanımı, ahşap oyma ve ahşap kakma yöntemleri, ahşabın yüzeyini kaplama şekilleri konusunda mesleki eğitim verilmektedir.

Devamını Oku
22 AĞU

İşyurtları Kurumunca Erzincan İdare Mahkemsinin Tefrişi Tamamlandı

Başkanlık 22 Ağustos 2017 Salı

İşyurtları Kurumunca Erzincan İdare Mahkemesinin tefrişi tamamlandı. Tadilatı Erzincan Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından yapılan Erzincan İdare Mahkemesinin hakim makam takımları, personel ile yaz işleri mobilya takımları Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, tabelaları Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, perdeleri Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından üretilmiştir.

Devamını Oku
21 AĞU

İşyurtları Kurumunca Bergama Açık Ceza İnfaz Kurumunda Tarımsal Alanda Önemli Çalışmalar Yapılıyor

Başkanlık 21 Ağustos 2017 Pazartesi

İşyurtları Kurumunca; meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerini geliştirmesi amacıyla Bergama Açık Ceza İnfaz Kurumunda üniversiteler ve kamu kurumları ile işbirliğinde "iyi tarım uygulamaları" ile ilgili teorik ve pratik eğitimler verilmektedir.

Devamını Oku
17 AĞU

İşyurtları Kurumunca Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumunda Kurulan Tekstil Atölyesinde Üretilen Hastahane Testil Ürünleri Büyük Talep Görüyor

Başkanlık 17 Ağustos 2017 Perşembe

İşyurtları Kurumunca meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerinin geliştirilmesi amacıyla Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumunda kurulan tekstil atölyesinde üretilen "hastahane tekstil ürünleri" büyük talep görüyor.

Devamını Oku

Hızlı Menü