HABERLER

28 EYL

İşyurtları Kurumunca Darende Adalet Sarayının Tefrişi Tamamlandı

Başkanlık 28 Eylül 2017 Perşembe

İşyurtları Kurumunca Darende Adalet Sarayının tefrişi tamamlandı. Darende Adalet Sarayının hakim ve Cumhuriyet Savcısı makam takımları, personel ile yaz işleri müdürleri mobilya takımları Kırşehir Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, koltuk takımları Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, tabelaları Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, perdeleri Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından üretilmiştir.

Devamını Oku
27 EYL

İşyurtları Kurumu Ankara Fuarının Açılışı Büyük Bir İlgi Ve Katılımla Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal Uçar Tarafından Yapıldı

Başkanlık 27 Eylül 2017 Çarşamba

Ankara’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve hükümlülerin el emeği göz nuru ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu “14'üncü Ürün ve El Sanatları Ankara Fuarı”nın açılışı 26 Eylül 2017 tarihinde Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal UÇAR tarafından yapıldı.

Devamını Oku
25 EYL

İşyurtları Kurumu Tarafından Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumunun Süt İşleme Tesisi İleri Teknoloji Makineler İle Modernize Edildi

Başkanlık 25 Eylül 2017 Pazartesi

Meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan meslek ve sanatlarının geliştirilmesi amacıyla 1994 yılında günde 3 ton süt işleme kapasitesi ile kurulan Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Süt İşleme Tesisi yapılan yatırımlar ve tamamlanan AR GE çalışmaları ile ileri teknoloji makineler ile modernize edilerek günlük süt işleme kapasitesini 42 tona çıkarılmıştır.

Devamını Oku
21 EYL

Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünde Elma Hasadı Başladı

Başkanlık 21 Eylül 2017 Perşembe

2016 yılında 1.343 dekar tarımsal arazide 1.341 hükümlünün "İyi Tarım Uygulamaları" konusunda mesleki eğitimin verildiği Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünde elma hasadı başladı. Bu yıl 117 dekar alanda yapılan tarımsal çalışmalarda; 70 ton Galax Gola türü yazlık elma, 300-350 ton Red Cihief, Granny Smith ve Fuji türü kışlık elma hasadı beklenmektedir.

Devamını Oku

Hızlı Menü